Morze eGejskie

Szczegóły

Autor
FRogalskyy
Rozmiar
XH (216x216)
Poziom trudności
Niemożliwy
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Kontynenty
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
zajęcie miasta
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzkich
8
Graczy komputerowych
0
Wyświetlono szczegóły
234 razy
Pobrano
100 razy
Średnia ocena
0

Mapa ma charakter rozrywkowy i jest wypełniona wieloma infantylnymi żartami. Opiera się na systemie najemników (na start nie dostaje się bohatera, trzeba go zrekrutować w karczmie.) dostępnych jest 64 najemników każdy o unikatowym zestawie umiejętności, zaklęć, statystyk i historii. Gracze lazurowy i różowy powinni pozostać poza sojuszami, lub w sojuszu z sobą nawzajem, poza tym ustalać sojusze polecam do woli. Mapa jest na planie morza egejskiego. biomy lądowe są dosyć biedne, zaś morze wypełnione jest przeróżnymi skarbami, co od początku zachęca do podróży na morze, tak jak to robili starożyni grecy. Mapa jest także częścią customowej kampanii mojego autorstwa, którą niedługo będę zamieszczał w serwisie.

Komentarze

2024-03-28 20:55:37
Ocena: brak

Do początku nie będę się czepiał, bo każdy ma inne zdanie. Na plus należy ocenić edycję bohaterów, niestety na tym plusy się kończą. Zacznę od tego, że autor w Ancjum wybudował Kolosa. Wszystkie neutrale mogą się przyłączyć. W pierwszym tygodniu przyłączyło się do mnie 8 Archaniołów. Dużo wolnego, niewykorzystanego miejsca na lądzie. Lepiej jest na wodzie. Na wysepkach można znaleźć jedyne urozmaicenie w postaci Puszek Pandory, gdzie można dostać wiele przydatnych rzeczy, niestety siła strażników ma mało wspólnego z tym, co się dostanie. Poziom trudności jest śmiesznie łatwy.
Nie jest moim zamiarem dołować autora, wręcz przeciwnie zachęcić do dalszej pracy. Zalecam kontakt z doświadczonym testerem, co prawda obecnie o chętnego będzie teraz trudno. Kto pyta nie błądzi. Dla pokrzepienia – mapy nagrodzone w ubiegłym roku niekiedy były poprawiane kilkukrotnie dzięki uwagą.
Jeżeli chcesz więcej wskazówek, to daj znać na tutejszej poczcie.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.