Mit i legenda

Szczegóły

Autor
NWC, poprawa tłumaczenia - Uhm
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Normalny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Tak
Warunki wygranej
zdobycie artefaktu
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzkich
5
Graczy komputerowych
3
Wyświetlono szczegóły
4448 razy
Pobrano
3053 razy
Średnia ocena
0

Jesteś bogiem. Straszenie śmiertelników, spełnianie życzeń i ogólne wałęsanie się po Grecji było świetną zabawą, ale każda zabawa - koniec końców - staje się nudna. Na szczęście Autolykos zapewnił zarówno tobie, jak i innym bogom, odrobinę rozrywki. Ukradł Pancerz tytana. Odnajdź go jako pierwszy!
Oryginalna mapa stworzona przez NWC, obecna w pierwszym wydaniu RoE 1.0. Z powodu kontrowersji wokół jej zawartości została usunięta z wielu wydań trzeciej części heroesów. Przetłumaczona na język polski mapa pojawiła się wraz z wydaniem HDEdition, niestety wiele jej tekstów było obciętych, bowiem format RoE obsługuje mniej znaków w wydarzeniach niż SoD czy AB. Teksty zostały poprawione, tak, by teraz wyświetlały się poprawnie. Mapa zawiera wszystkie zmiany wprowadzone przez patch RoE 1.1 i nic ponadto.

Komentarze

2018-08-08 19:55:47
Ocena: brak

Przeróbcie mapę na SoD!!! Grałem w to kiedyś (przed poprawkami) i zdarzyło mi się tak, że jasnoniebieski trafił się artefakt u rozbitka pod fortecą startową. Wygrałem... w drugim tygodniu :/
Wiem, że szansa na to, że tak się powtórzy jest 1 na 10000000000000, ale lepiej SoD i odznaczyć pancerz w ustawieniach mapy/artefakty.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.