From the depths of hell

Szczegóły

Autor
molski
Rozmiar
S (36x36)
Poziom trudności
Niemożliwy
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Tak
Warunki wygranej
zajęcie miasta
Warunki przegranej
strata zamku
Graczy ludzkich
1
Graczy komputerowych
7
Wyświetlono szczegóły
7657 razy
Pobrano
4397 razy
Średnia ocena
6.0000000000000000

Ludzi na wyspie pewnego dnia budzi trzęsienie ziemi. W środku wyspy powstał portal przyprowadzający potwory z otchłani piekieł. Czy Kuttans i jego ludzie zdołają odeprzeć atak nadchodzących demonów i zamknąć portal?
Zalecany poziom trudności - niemożliwy
Zalecany bonus startowy - artefakt (z racji tego, iż gracz zaczyna grę bez surowców)
Wersja 1.0.0
- - - - - - - - - -
Idea tej mapy jest prosta: pod koniec każdego tygodnia z portalu wychodzi wrogi bohater i atakuje nasze miasto. Naszym celem jest obrona zamku przed siedmioma takimi atakami. Sprawy komplikuje fakt, iż zaczynamy tylko ze słabo rozbudowanym miastem bez jakichkolwiek surowców, więc do rozwinięcia bohatera i rozbudowy zamku niezbędne jest eksplorowanie wyspy. Należy jednak pamiętać, aby odpowiednio planować nasze podróże, gdyż jeśli nie zdążymy wrócić bronić naszego zamku w porę, konieczne jest rozpoczęcie scenariusza od nowa. Po przetrwaniu siedmiu tygodni (udanej obronie przed siedmioma najazdami), trzeba udać się do podziemi poprzez monolit wejścia i przejąć zamek przeciwnika.
Mapa jest skierowana do ludzi, który lubią wyzwania - różni się trochę od standardowych scenariuszy, gdyż do jej przejścia jest niezbędne odpowiednie zaplanowanie swoich akcji (zarówno na mapie, jak i podczas walki). Jest trudno, ale da się to przejść ;)

Komentarze

2016-12-10 21:40:44
Ocena: 6

Bardzo lubię mapy, które redukują eksplorację do minimum, a zamiast tego koncentrują się na potyczkach. Pokonywanie kolejnych fal przeciwników daje wiele satysfakcji, a i wykonaniu mapy nic nie można zarzucić. Ode mnie otrzymuje 5,5, ale jak zwykle podciągam pod 6. Mapa jest też obecna w zestawie pojedynczych scenariuszy, które otrzymujemy po zainstalowaniu HoTY.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.