Life on Jupiter

Szczegóły

Autor
DODO
Rozmiar
L (108x108)
Poziom trudności
Niemożliwy
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Kontynenty
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
6
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
6445 razy
Pobrano
6663 razy
Średnia ocena
5.0000000000000000

Multiplayer Map
RED- Snow
BLUE- Underground / Subterranean
TAN- Grass
GREEN- Underground / Lava
ORANGE- Dirt

Komentarze

2014-11-02 21:50:26
Ocena: 5

Dobra mapa do multiplayer. Trochę zabrakło mi budowli z dodatku (warehouses) na terenach graczy, acz przypuszczam, że zamierzeniem autora było ograniczenie możliwości zdobycia na początku gry dużych ilości "precious" surowców.

2019-08-22 21:05:18
Ocena: 5
Recenzja

Mapa dużego formatu dla szóstki graczy uznanego kartografa. Na czym polega jej specyfika? Wykonanie mapy jest staranne, każdy z graczy ma w swej strefie podstawowe kopalnie, a także zestaw siedlisk poziomu 1-4. Miasto jest dobrze rozbudowane, ale trzeba sporo walczyć z jednostkami neutralnymi. Aby dostać się do wrogów należy wybrać się w podróż morską. Na jednej z wysepek znajdują się portale łączące poziomy. Przy okazji można przejąć zawartość innych wysp pomiędzy graczami. Specyfiką scenariusza jest niewielka ilość surowców specjalnych, na każdym poziomie mapy znajduje się jedynie po jednej ich kopalni. Zmusza to do oszczędzania tych surowców i utrudnia rekrutację jednostek 7 poziomu. Innym czynnikiem wpływającym na rozgrywkę jest duża liczba siedlisk poziomu 1-3. Powoduje to, że jednostki tych poziomów pozostają główną siłą w armii także w późniejszej rozgrywce, ale też sprawia, że bohaterowie specjalizujący się w tychże istotach są wyraźnie przydatniejsi od innych. Oprócz tego warto możliwie szybko splądrować smocze utopie, bowiem zdobyte artefakty bardzo wzmacniają bohaterów.
Podsumowując, Życie na Jowiszu to dobra mapa do rozgrywki wieloosobowej mająca wiele cech charakterystycznych dla tego rodzaju map, ale z własną specyfiką. Finalną oceną będzie 5.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.