Atlantida

Szczegóły

Autor
Aleksiej Krawczuk
Rozmiar
Średnia (75x75)
Poziom trudności
Średnio zaawansowany
Język
Inny
Podziemia
Nie
Woda
Wyspy
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
Pokonanie wrogów, lub bycie jedynym posiadaczem miast przez 3 dni.
Warunki przegranej
Utrata wszystkich miast i armii.
Graczy ludzcy
4
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
1454 razy
Pobrano
1825 razy
Średnia ocena
3.0000000000000000

Na tej mapie występują 4 stronnictwa, które zawiązały 2 sojusze: Ład i Chaos kontra Śmierć i Natura. Wszyscy gracze zaczynają na niewielkich wysepkach, z których można przedostać się na główny kontynent. Jest to o tyle opłacalne, że nie tylko zawiera ono miasto Mocy, to wiele cennych artefaktów i przede wszystkim surowców. Mapa oryginalnie była wykonana w języku rosyjskim, więc nieliczne teksty mogą "krzaczyć".

Komentarze

2017-04-08 20:04:57
Ocena: 3
Recenzja

Trochę niepodobna ta mapa do Atlantydy. Jest też niezwykle prosta. Na bazowej wyspie mamy tartak, kamieniołom, siedlisko 2 poziomu, stocznię, nieco skarbów i mikstur, a także oczywiście stocznię. Dość szybko możemy udać się na główny ląd, tam czeka wiele kopalni, w tym złota. Umożliwia to szybką rozbudowę. Dodatkowo nieco obiektów wzmacniających bohaterów jak i artefakty. Puszki Pandory są puste. Złota wyrocznia ukrywa Graala i Tarczę z Adamantu. Środkowe miasto nie jest dodatkowo pilnowane i stosunkowo łatwo dostępne. Z centrum mapy możemy uderzać na wrogów korzystając z łodzi jakie zostawili.
Aby dostać się do nich wodą nie ma szansy. Mapa jest płaska i prosto wykonana. Plusem jest balans, a minusem słabe wykonanie. Jest to scenariusz na około półtora godziny. Finalną oceną będzie 3.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.