Diabelski Spisek

Szczegóły

Autor
oLoKoTaMpUs
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Normalny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
zajęcie miasta
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
8
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
3385 razy
Pobrano
4207 razy
Średnia ocena
4.0000000000000000

Ciekawa mapa, z niestandardowymi rozwiązaniami. Np. nie można pokonać wrogów. Albo: bazowa strefa gracza liczy sobie 4 miasta, bez fortu, z niestrzeżonymi kopalniami. Zaczynamy z jednym takim miastem, bez bazowego bohatera. Celem jest zajęcie Serca Edenu, ale zanim to zrobimy możemy sobie pozwiedzać piekło i czyściec, wypełniony golemami. Grę urozmaicają niezliczone sanktuaria, a i co pewien czas desant jednostek wroga, bo dzięki dużej liczbie miast i siedlisk można zebrać potężną armię.

Komentarze

2020-04-22 20:21:50
Ocena: 4

Mapa wykonana bardzo starannie i chociaż na miniaturce wygląda monotonnie, to w rzeczywistości prezentuje się całkiem przyzwoicie. Gra łatwa i przyjemna, mapa bardziej na wieczorny relaks z browarem, niż ciężkie taktyczne potyczki wyczerpujące umysł i ciało. Z kilku drobnych uwag:
- zablokowane przejście w 88,96,1 - do obelisku nie da się dojść po skosie od góry (!) a więc wszystko co za nim jest niedostępne
- lot/dd niepotrzebne
- mam wątpliwości czy zielony i pomarańczowy nie leżą na tyle blisko, żeby przeskoczyć z jednej strefy do drugiej dzięki dd (ja tego nie sprawdzałem, a komp na tyle ogarnięty nie jest, żeby to zrobić ;) )
- archanioły 55,65,1 zawsze do nas dołączają... no i w sumie cała resztę mapy przeszedłem tylko dzięki nim (nie musiałem czekać na przyrost wojsk w miastach)
- cosik słabo bronione to Serce Edenu (WINCYJ TYCH DIABŁÓW TAM!!!!!!)
- brązowy ma tylko jedno laboratorium w strefie
- imho za dużo kopalni złota w strefach startowych
Za solidne wykonanie, brak możliwości pokonania przeciwników, ciekawą rozgrywkę z nietypowymi warunkami zwycięstwa dostajesz takie prawdziwie solidne 4!

2020-04-23 01:01:10
Ocena: brak

p.s.
Sprawdziłem zielonym kolorkiem, tak mając dd da się dostać do strefy pomarańczowego (i vice versa).

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.