7th Voyage of Sinbad

Szczegóły

Autor
datarush
Rozmiar
Duża (113x113)
Poziom trudności
Zaawansowany
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Kontynenty
Fabuła
Tak
Warunki wygranej
Pokonanie wrogiego bohatera.
Warunki przegranej
Utrata bohatera
Graczy ludzcy
1
Gracze komputerowi
2
Wyświetlono szczegóły
2481 razy
Pobrano
2737 razy
Średnia ocena
5.0000000000000000

Ta starannie wykonana mapa daje możliwość wcielenia się w Sindbada, legendarnego kupca i podróżnika. Będzie musiał pokonać wiele niebezpieczeństw, aby odnaleźć ukochaną i pokonać wroga. Mapa daje możliwość realizacji wielu misji, nie tylko by wygrać, ale też pobocznych.

Komentarze

2014-09-13 10:56:35
Ocena: 5
Recenzja

Scenariusz ten nadaje się dla fanów Przygód Sindbada, ale też sympatyków stronnictwa Ładu. Celem naszej misji jest pokonanie (zło)wrogiego czarnoksiężnika, ale zanim tego dokonamy będzie trzeba wykonać kilka innych zadań. Mapa nie należy do trudnych – wróg nie atakuje naszych pozycji, a gra przypomina nieco rozgrywkę RPG.
Wykonanie mapy jest bardzo dobre, a zapewnia to nie tylko umiejętne i klimatyczne rozmieszczenie przeszkód, ale i liczne zdarzenia, konieczność eksploracji wielu ziem, szukanie chat misji, namiotów kluczników, oraz wrogich miast. Naszym celem początkowo jest „kręcenie się” po mapie, czyli podbój miast, oraz kopalni, siedlisk. Mamy do dyspozycji 4 miasta, z czego 3 możemy rozwinąć, ale tylko do pewnego poziomu. Jeśli ktoś uważa, że walka dżinnami jest za łatwa, to nie grozi mu to, przynajmniej na początku – można budować tylko siedliska nag, a w bazowym mieście nawet i tego nie. Rozgrywkę urozmaicą chaty misji, oraz tychże bramy. Fabuła zaczyna się później, kiedy nagle okazuje się, że dziewczynę głównego bohatera zamieniono w rusałkę. Wówczas to w 60 dni musimy odczynić urok, a później ukarać tego, kto dokonał zbrodni.
Scenariusz nie jest trudny, gromadzimy armię (szlachectwo pomaga) i eksplorujemy mapę.Toczymy bitwy z urozmaiconymi rodzajami wrogów, jednak nie są one trudne. Zasoby nie są problemem, co najwyżej rekrutacja istot 4 poziomu – tu trzeba nieco poczekać. Tym niemniej na pewno nie można określić mapy poważnym wyzwaniem, najtrudniejsze może być znalezienie miejsca gdzie można wymienić rusałkę na czarodziejkę. No i ostatnia bitwa, pojedynek tytułowego bohatera z Wielkim Złym, którego wspiera tylko 1 000 szkieletów i żywiołaki... Scenariusz jest udany, gra bardziej rozluźniająca, niż wymagająca, choć należy uważnie toczyć bitwy. Finalną oceną będzie 5.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.