Black Alliance

Szczegóły

Autor
nn
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Bardzo Trudny
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Wyspy
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
2
Gracze komputerowi
6
Wyświetlono szczegóły
96 razy
Pobrano
48 razy
Średnia ocena
3.0000000000000000

Standardowo - każdy z graczy ma swój kawałek lądu, podstawowe kopalnie i zasoby. Po ogarnięciu tego co się dzieje koło nas, do stoczni i wypływamy na szerokie wody spuścić łomot pozostałym graczom. Niestety odblokowane wszystkie czary, co trochę psuje radość, ale jeśli komuś nie przeszkadza kolejna mapa typu "rozbuduj, zbierz armię, a potem walcz i podbijaj co masz naokoło", to gra się całkiem przyjemnie.

Komentarze

2021-10-15 15:36:54
Ocena: 3

Daję 3 a nie 4, bo za chwilę idę skomentować inną mapę, która jednak jest lepiej przemyślana i ładniej narysowana niż ta. A jednak by to było niesprawiedliwe, gdyby obydwie dostały 4 ;)
Mapa jest zdecydowanie za prosta (chociaż nasz sojusznik nie siedzi w miejscu i aktywnie pomaga, a przeciwnicy potrafią zebrać całkiem pokaźną armię i artefakty (nawet ze dwa razy musiałem salwować się ucieczką, bo komp miał przewagę)). Poza tym w gildii możemy trafić na start przyzwanie okrętu, czyli można ominąć strażnika przy stoczni i wypłynąwszy przed kompem na wody, zebrać zasoby i artefakty od rozbitków. Poza tym mapa kończy się praktycznie w momencie kiedy dostaniemy tp/fly/dd. Wtedy to już tylko dowolnie skaczemy po mapie i robimy co chcemy.
Dobra mapa do pogrania, ale raczej nie dla ambitniejszych graczy.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.