Valley of War

Szczegóły

Autor
SanSum
Rozmiar
S (36x36)
Poziom trudności
Trudny
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Brak/nieznacząca
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
2
Gracze komputerowi
1
Wyświetlono szczegóły
841 razy
Pobrano
156 razy
Średnia ocena
5.0000000000000000

War between two kingdoms led to to ancient ruins deep desert valley. But terrain considered to be the No man's land suddenly got invaded by an unknown force. Now you have one more opponent to defeat.
Mapa 1vs1 z przeszkodą w postaci bota (fioletowy), zrobiona pod HD Edition, dlatego wersja Erathia i mapa po angielsku.
Jest to moja pierwsza opublikowana mapa i nie znam się na tym aż tak dobrze więc chciałbym usłyszeć jakiąś opinię od bardziej doświadczonych mapmakerów, co zmienić i nad czym dalej pracować.

Komentarze

2020-03-30 21:21:57
Ocena: 5
Recenzja

Zgrabnie wykonana niewielka mapa na jedno popołudnie. Każdy z graczy rozpoczyna z miastem bez wybudowanych siedlisk stworów, co początkowo blokuje ekspansję. W swojej strefie gracze mają zestaw kopalni - bez klejnotów wszakże. Nieco obiektów wzmacniających, a także przedmiotów. Obydwie strefy graczy ludzkich graniczą z pustynną strefą centralną, strzeżoną przez trupę szkieletów. W strefie można znaleźć klejnoty, a także kolejne możliwości wzmocnienia bohatera. Znajdują się także portale do gracza SI. Jego pozycja tylko trochę różni się od ludzkich, a więc nie jest on istotnie wzmocniony. Pokonanie obydwu wrogów nie jest specjalnie trudne. Autorowi chwali się dodanie niewielkiej wstawki fabularnej - na mapie nie ma chat misji, czy obelisków, więc jest to niejakie urozmaicenie. Mapa wykonana jest dobrze, obiekty umieszczone są prawidłowo i dobrze osadzone. Szkoda, że nie wzmocniono gracza SI.
~
Mapa dostaje ocenę bardzo dobrą - umożliwia szybką rozgrywkę i sprawia, że jest ona przyjemna. Jeśli miaubym odpowiedzieć na pytanie autora - to przede wszystkim należy zmienić koncepcję, bowiem liczba osób grających w HD Edition jest stosunkowo wąska, zwłaszcza, że jest to "goła" wersja H3. Mapy z dodatkiem HotA są o wiele popularniejsze i zapewniają o wiele większe możliwości.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.