Mystery Hills

Szczegóły

Autor
Fernio
Rozmiar
Średnia (75x75)
Poziom trudności
Ekspert
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Brak/nieznacząca
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
Pokonanie wszystkich przeciwników, lub jedynym posiadaczem miast przez 3 dni.
Warunki przegranej
Utrata wszystkich miast i armii.
Graczy ludzcy
4
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
801 razy
Pobrano
535 razy
Średnia ocena
2.0000000000000000

Cztery królestwa wysłały swoje oddziały aby zbadać obszar wzgórz i przekonać się, czy legendy o rzekomo skrywanym przez nie bogactwie są prawdą, czy tylko zwykłym bajaniem.
Zgłoś się na ochotnika, obejmij oddział, odkryj całą mapę, podbij te tereny, przyłącz je do swojego królestwa i zapisz się na zawsze w jego historii!

Komentarze

2018-05-03 14:19:37
Ocena: 2

Im mniej napiszę o tej mapie tym chyba lepiej dla mnie i dla twórcy... . Mapa byle jaka - wydaje mi się że robiona na kolanie, chaotycznie i szybko. Wygląda jakby została zrobiona przez byle jaki generator map losowych. Gracze komputerowi nie są wzmocnieni w żaden sposób, brak jakiejkolwiek fabuły chat misji czy czegokolwiek co mogłoby nadrabiać braki w estetyce. Nawet te kilka linijek tekstu opisujących mapę jest umieszczonych w złej pozycji i tekst nie wyświetla się w grze ( zamiast w opisie mapy tekst jest w opisie przeniesienie który działa tylko w kampaniach ). Ucieszyłem się kiedy zobaczyłem w krypcie 3 nowe mapy do H IV, później mój entuzjazm zmalał gdy zobaczyłem że wszystkie 3 są tego samego autora. Teraz kiedy ukończyłem pierwszą z nich zastanawiam się nad sensem grania w pozostałe 2 - jeżeli są wykonane tak ja ta to zamiast przyjemności z gry tylko się rozczaruję - mam jednak nadzieję że pierwsza mapa tego autora była testową a każda kolejna będzie lepsza... .
Pamiętam jak sam zaczynałem robić mapki - były złe - nawet potwornie złe - wyglądały dużo gorzej od tej. Jeżeli autor lubi robić mapy do H IV ma czas i chęć to jak najbardziej będę mu kibicował w doskonaleniu kartograficznego kunsztu. W krypcie jest wiele dobrych i ładnych map do podglądnięcia do czego autora tej mapy zachęcam.

2018-05-07 10:03:40
Ocena: brak

Witaj Hardack. Przyznaję bez bicia, że ta mapka nie jest jakaś wybitna i była tworzona na szybko - tak żeby dać możliwość w miarę wyrównanej walki na jakimś terytorium i aby nie było błędów, które sprawią, że jeden z graczy był jakoś zablokowany i w ogóle bez sensu było zaczynać. Gram głównie w multiplayer i ta plansza to jest taka typowa nawalanka na zasadzie 'dajcie nam teren, a my już resztą się zajmiemy'. Powinienem umieścić tą informację w opisie.
Obecnie są tu 4 moje mapy - jedna jest od kilku lat i ma ponad 1k pobrań, więc chyba jest trochę lepsza. Mimo tego, że byłeś zawiedziony tą tutaj to polecam spróbować te pozostałe dwie niedawno dodane. Są na pewno trochę lepiej przemyślane i ciekawiej zrobione. Mam nadzieję, że będziesz bardziej zadowolony. Nie obrażę się również jeśli administracja zdecyduje usunąć Mystery Hills ze względu na tą kiepską opinię.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.