Legends of Draggona (Alliance)

Szczegóły

Autor
Ejka
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Trudny
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Tak
Warunki wygranej
przetransportowanie artefaktu
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
5
Gracze komputerowi
1
Wyświetlono szczegóły
684 razy
Pobrano
715 razy
Średnia ocena
0

Witaj na Draggonie, ostatnim kontynencie Wewnętrznych Krain, gdzie wciąż bytują smoki!
„Legendy Draggony” to potężna mapa inspirowana pewną kampanią RPG w settingu Dungeons&Dragons, z ciekawą fabułą oraz unikatowymi bohaterami. W zakątkach zróżnicowanych, bogatych w detale krain czają się rozmaite przygody (> 50 różnych eventów) i niezwykłe wyzwania (> 20 chatek i wież z misjami), nieraz przyprawione szczyptą ironii i humoru. Najpotężniejsze artefakty są dobrze strzeżone, jednakże konflikt militarny z sąsiadami wcale nie musi stanowić drogi do zwycięstwa. Pomocy w zdobyciu i przetransportowaniu legendarnego artefaktu, stanowiącego główny warunek zwycięstwa, szukać można m.in. w zakamarkach mroźnego Cmentarzyska Smoków, w szrankach rycerzy startujących w Wielkim Turnieju w Rokardzie, wśród piasków skażonej czarną magią Lamiońskiej Pustyni czy też na Polach Wiecznej Bitwy krainy Acheronu. Czary skracające podróże nie są dostępne w początkowym etapie gry – musisz, Bohaterze, liczyć wyłącznie na swojego rumaka! :-) A przedostanie się do innych krain wymagać będzie pokonania stacjonujących na granicach garnizonów lub strażników prowadzących w nieznane portali.
Wśród grywalnych frakcji do wyboru dostępne są: Czarodziej, Conflux, Rycerz, Barbarzyńca oraz Forteca. Wszystkim przeszkadzać będzie wspólny wróg i gracz komputerowy – Nekromanta. Na mapie istnieje również możliwość przejęcia neutralnych Lochów. Poszczególne frakcje mają identyczny dostęp do kopalni i artefaktów. Najlepsza grywalność na poziomie Expert. Mapa dostępna jest również bez sojuszów.

Komentarze

2019-06-17 19:01:02
Ocena: brak

"Usunęłam artefakt Tome of Air Magic, wszystkie potwory 5 poziomu stały się hostile, a wyższych poziomów - savage. Wyleciało też kilka kolejnych artefaktów i zwiększyłam trudność questów (w tym misji dającej dostęp do Town Portal), co powinno utrudnić rozgrywkę. W załączeniu przesyłam także parę screenów."

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.