Killers

Szczegóły

Autor
Ulthweatus
Rozmiar
Średnia (75x75)
Poziom trudności
Zaawansowany
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
Pokonanie wszystkich wrogów, lub bycie jedynym posiadaczem miast przez 3 dni.
Warunki przegranej
Utrata wszystkich armii i miast.
Graczy ludzcy
4
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
1114 razy
Pobrano
848 razy
Średnia ocena
3.0000000000000000

Mapa średniego rozmiaru pełna różnorakich obiektów. Nadaje się zarówno do grania hot-seat, jak i potyczek z komputerem. Na powierzchni mamy wielki ląd, a pod ziemią sporo wody. Mapka jest małym ukłonem w stronę zespołu Iron Maiden, ale myślę, że wszyscy znajdą w niej coś dla siebie. Język mapy ustawiony jest na angielski, ale nie ma w niej chat misji, ani zdarzeń które wymagałyby znajomości tego języka. Mapa jest trudna z powodu wielu potworów, oraz zwiększonego przychodu graczy komputerowych.

Komentarze

2017-04-10 21:59:41
Ocena: 3

Zagrałem sobie w tę mapę ze współlokatorem. Ja byłem Chaosem, czerwonym, on - Mocą, niebieskim. Mapa bardzo ładna, dużo walk z neutralami. Do mapy mam kilka zastrzeżeń, niestety jej balans nie jest perfekcyjny (balans w H4, hehe :P).
1. Wejście do portalu na terenie gracza pomarańczowego strzeżone jest przez potwory 4 poziomu, gracz zielony ma z kolei zablokowany przez stwory 4 poziomu dostęp i do garnizonu i do portalu - u czerwonego i niebieskiego nie ma strażników.
2. Zamek w podziemiach przeznaczony dla czerwonego jest z losowej frakcji - inne zamki mają przypisaną frakcję gracza.
3. Po zbudowaniu statku w 2 podziemnych miastach (czerwonego i bodajże zielonego) nie można na niego wsiąść - trzeba każdorazowo budować dwa
4. Rubin w podziemiach 126:78 jest nieosiągalny, siedlisko 35:48 na powierzchni też. Kwadrat 63:60 w podziemiach też jest zablokowany, w związku z czym nie można przejść do dalszych części fortu.
5. Puzzle nie odsłaniają miejsca położenia artefaktu niebieskiemu i czerwonemu, ale patrząc jak pozostałe krzyżyki zostały ukryte za murami, raczej też są w grze niewidoczne.
6. Uwięzieni bohaterowie są strasznie ciency jak na wysiłek, który trzeba podjąć, aby ich uwolnić.

Niestety, podczas rozgrywki komputer nie starał się zbytnio, ani zielonemu ani pomarańczowemu nie udało się wyjść poza strefę początkową :P Ostatecznie daję ocenę 3,5.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.