(TK27) Książe Ciemności

Szczegóły

Autor
TK27
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Normalny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
4
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
2079 razy
Pobrano
1986 razy
Średnia ocena
4.0000000000000000

Debiutancka mapa gracza TK27, stworzona z myślą o ciekawym i zbalansowanym świecie. Najbliższe okolice podstawowego zamku są zbudowane równomiernie dla każdego gracza (rozłożenie i ilość surowców oraz potworów), tak, aby każdy miał równe szanse na rozwój w pierwszych tygodniach. Następnie mapa zawiera wiele terenów do zdobycia, artefaktów do zebrania i potworów do pokonania. Nasz główny bohater może osiągnąć naprawdę duże umiejętności, dzięki czemu decydujące walki będą jeszcze bardziej spektakularne. Do wyboru są 4 podstawowe zamki (Bastion, Zamek, Twierdza, Inferno), a także dodatkowe 10 do zdobycia (w tym Lochy, Nekropolis, Cytadela).
Wybór podstawowego zamku jest ograniczony, ponieważ każdy z nich posiada dedykowaną i oryginalną scenerię - nie wpływa ona jednak na zaburzenie tradycyjnej rozgrywki. Mapa zawiera także małą fabułę: "w podziemiach znajduje się pilnie strzeżone więzienie, w którym pojmano Księcia Ciemności... uwolnij tego bohatera, a poprowadzi Cię do zwycięstwa!". Jest ona poboczna i nie ma decydującego wpływu na wynik gry - aczkolwiek polecam ją sprawdzić. Mapa z pewnością dostarczy Wam konkretną i długą rozgrywkę. Zapraszam do pobierania i zgłaszania ewentualnych uwag.
Na mapie przeprowadzono symulacje gry przez 4 komputery, co gwarantuje brak błędów na mapie.

Komentarze

2017-03-09 19:41:52
Ocena: 4

Niestety autor ustawił losowe artefakty, więc dostałem skrzydełka anioła za walkę z 40 cyklopami i to zepsuło grę, bo można był wszędzie latać. Księga magii ognia też trafiła się słabo strzeżona. Tak samo przeciwnicy mieli czary lotu i wrót, więc przemieszczanie się było za proste.
Podziemia bardzo ciekawe, tylko cała gra i tak się skupiała na powierzchni, nikt nie eksplorował podziemi. A szkoda, bo fajne są, tylko nie bardzo jest po co tam złazić.
Ogólnie mapa na plus i warta zagrania.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.