Spider Wars

Szczegóły

Autor
Huntka
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Normalny
Język
Angielski
Woda
Kontynenty
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
upływ czasu
Graczy ludzcy
4
Gracze komputerowi
2
Wyświetlono szczegóły
933 razy
Pobrano
849 razy
Średnia ocena
5.0000000000000000

"Czterech śmiałków próbuje zdobyć potęgę Zakonu Pająka. Nie wiedzą jednak, że igrając z Zakonem narażają się na bezlitosną zemstę nieumarłych. Musisz pokonać Zakon oraz swoich rywali w ciągu roku. Inaczej sam zmienisz się w nieumarłego i będziesz przez wieczność służył Władcom Zakonu."
Kolosalna mapa tworzona z artystyczną wizją, którą przyjdzie nam zwiedzać przez wiele godzin rozgrywki. Najbezpieczniejszą pozycję startową ma czarodziej (gracz zielony), ale musi kombinować ze zdobyciem podstawowych surowców. Najciężej jest czarnoksiężnikowi, gdyż już na wczesnym etapie gry może zostać zaatakowany przez hordy nieumarłych. Do osiągnięcia celu, którym jest całkowite wyeliminowanie przeciwników, króla barbarzyńców i zakonu, może pomóc wykorzystanie obiektów, generatorów i artefaktów rozsianych na całej mapie. Dużym problemem mogą być potężnie obłożone miasta w sercu mapy, gdyż odpieczętowanie ich w niewłaściwym czasie poskutkuje wylaniem się duchów na świat. Na eksterminację wszystkich wrogów mamy rok.

Komentarze

2017-02-17 00:15:14
Ocena: 5

Przepiękna, wspaniale zaprojektowana mapa. Nie należy może do najtrudniejszych, jednak z powodu rzadko rozrzuconych kopalń strzeżonych głównie przez jednostki 7 poziomu potrafi dać w kość, ale na normalu nie było tak źle ;) Dużo siedlisk neutralnych stworów pozwala na eksperymentowanie z rzadziej wykorzystywanymi stworzeniami. Polecam!
PS. Nie rzucajcie klonowania podczas walki z duchami :P Nigdy...

Czas (normalny poziom trudności, czerwony): 132 dni

Bohaterka dobiła poziomu 29!

https://postimg.cc/image/rjt9qa0s3/

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.