Nie wszystko poszło źle.

Szczegóły

Autor
A100N czyli vito74m
Rozmiar
M (72x72)
Poziom trudności
Normalny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Tak
Warunki wygranej
oflagowanie wszystkich siedlisk
Warunki przegranej
strata bohatera
Graczy ludzkich
1
Graczy komputerowych
2
Wyświetlono szczegóły
6002 razy
Pobrano
3941 razy
Średnia ocena
6.0000000000000000

Główną bohaterką mapy jest Wirginia, której miłujący pokój lud mieszkańców Lochu został napadnięty przez imperialistów z zamku. Mapa ta w sposób ciekawy łączy rozgrywkę RPG z klasycznym scenariuszem HoMM. Pojawia się na niej wiele zdarzeń, zwłaszcza umiejscowionych, a także labirynty.

Komentarze

2016-04-26 17:34:49
Ocena: 6

Prawdziwa perła wśród wielu bezpłciowych map. Większość map na które się tutaj napotykam albo nie działa, albo wygląda jak zrobione przez gimnazjalistę, który sadzi koło siebie miliony takich samych budynków. Z tą mapą jest jednak inaczej - ma świetną fabułę, klimat, jest dobrze zrobiona. Widać, że zostało jej poświęcone bardzo dużo czasu. Czy ma minusy? Gdzieniegdzie drobne literówki, 2 labirynty bywają deko irytujące. Ale generalnie jest to świetna mapa, która daje mnóstwo frajdy z rozgrywki. Jej autorowi bardzo dziękuję!

2016-07-29 20:31:37
Ocena: 6

Mapa doprawdy wyśmienita, ciekawa fabuła (niektóre opisy wywoływały u mnie różne emocje, od szczerego śmiechu po prawdziwe wzruszenie!), wizualnie również nic dodać nic ująć. Są tylko 2 elementy do których można się przyczepić: 1. Kilka drobnych błędów - tabliczki do których nie można dostać się drogą lądową - trzeba wsiąść na statek, oraz najpoważniejszy, który na szczęście okazał się nie wpłynąć znacząco na rozgrywkę, to możliwość ominięcia strażnika granicznego przechodząc przez studnię. 2. Ortografia... Jednak mimo tego jest to, jak mój poprzednik wspomniał, prawdziwa perła i na pewno przyniesie każdemu graczowi wiele frajdy.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.