Isle of Hidden Darkness

Szczegóły

Autor
Veracruz
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Normalny
Język
Polski
Podziemia
Nie
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
2
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
3688 razy
Pobrano
4969 razy
Średnia ocena
4.0000000000000000

Starannie wykonana mapa. Zawiera nieco obelisków, chat misji i innych obiektów. Potwory są dość słabe, może poza smokami na pustyni. Jej wadą jest odblokowanie wszystkich bohaterów z kampanii co może zniszczyć balans. Także możliwość znalezienia Ostrza Armageddonu choćby w Smoczej Utopii szkodzi.

Komentarze

2016-06-13 18:34:02
Ocena: 4
Recenzja

Mapa wielkości XL tylko dla dwóch graczy. Zapowiada się intrygująco, a jak jest? Scenariusz jest wykonany dobrze, obiekty są umieszczone z rzadka, jednak nie ma poczucia pustki. Kopalni, czy artefaktów jest niewiele, mamy do zdobycia oprócz startowego nieco miast. Czerwony ma Nekropolię, Fortecę i Zamek, w tym ostatnim nie można wybudować fortu. Niebieski zamiast siedziby nieumarłych ma Bastion.
Rozgrywka jest dość prosta, istnieje kilka dróg dojścia do przeciwnika. Generalnie może to nastąpić na śnieżnej równinie, bądź na bagnach. Teren pustyni jest specjalnie strzeżony przez smoki, na tyle silnie, że niezbyt opłaca się tam przebijać. Obydwaj gracze mają z jednej strony warunki podobne, jeśli chodzi o dostęp do map, ale nieco różne, dzięki czemu rozgrywka staje się bardziej urozmaicona.
Na minus zaliczyłbym brak jakiejkolwiek fabuły, a także portale do podziemi, których nie ma... Smoczy strażnicy także wydają się być za silni, dlatego nie ze wszystkich aspektów mapy da się skorzystać. Finalną oceną będzie 4.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.