Miecz lub Magia

Szczegóły

Autor
Filip "Kane" Herzig
Rozmiar
Mała (37x37)
Poziom trudności
Średnio zaawansowany
Język
Polski
Podziemia
Nie
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
Pokonanie określonego bohatera.
Warunki przegranej
Utrata określonego bohatera.
Graczy ludzkich
2
Graczy komputerowych
0
Wyświetlono szczegóły
1715 razy
Pobrano
1717 razy
Średnia ocena
0

"Jest to moim zdaniem wspaniała mapa do gry dla dwóch osób. Gra z komputerem jest możliwa, ale przy tego typu mapce SI się nie sprawdza za dobrze, choć dużo jeszcze zależy od umiejętnoœści gracza. Mimo że rozmiar mapy jest mały nie jest to mapka do szybkiej potyczki. Gracze stają po stronie Miecza lub Magii. Tak więc po stronie miecza magia jest wykluczona, po stronie magii zaœ głównie walczy się przy pomocy magii. W miastach budowa niektórych budowli jest zablokowana by nie odbiegać od założeń rozgrywki.
Warunkiem zwycięstwa jest pokonanie choćby jednego z bohaterów przeciwnika (na początku jest jeden, drugiego trzeba sobie znaleŸźć :-). Natomiast warunek przegranej jest oczywisty: utrata choćby jednego własnego herosa.
Mapę testowałem parę razy dla obu stron, od razu powiem: komputer jest głupi :-) więc z tego tytułu dostaje specjalne premie, ale i tak to mało daje :-(
Pod kątem dostępnośœci obiektów oraz samych walk też nie ma problemów, aczkolwiek trzeba czasem deko pomyœśleć i precyzyjnie przesuwać myszkę.
Życzę miłej gry,
Kane
Kontakt: mrkane@gazeta.pl"

Komentarze

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.