Na ratunek

Szczegóły

Autor
Gutek
Rozmiar
S (36x36)
Poziom trudności
Niemożliwy
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Tak
Warunki wygranej
pokonanie bohatera
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzkich
1
Graczy komputerowych
1
Wyświetlono szczegóły
4865 razy
Pobrano
3532 razy
Średnia ocena
6.0000000000000000

"Na ratunek" nie mieści się w kanonie zwykłych map. Jest to scenariusz z bogatą fabułą, licznymi wydarzeniami i przede wszystkim ciekawymi starciami. Główny bohater zbiera armię umarłych by zniszczyć Lucyfera. Za pomocą tysięcy szkieletów musisz utorować sobie drogę zwycięstwa. Sporo kombinowania, ukrytych niespodzianek a to wszystko okraszone świetnym wykonaniem. W tę mapę musisz zagrać!
Drobna uwaga odnośnie treści. Autor stworzył "Na ratunek" pod wersję Armageddon's Blade. Wiążę się z tym fakt, że na pewnym etapie gry będziemy mieli artefakty, które można połączyć w celu uzyskania Zbroi przeklętego. Nie było to zamiarem twórcy, zatem odradzam korzystanie z tej opcji.

Komentarze

2017-01-28 23:09:58
Ocena: 6
Recenzja

Mapa jest po prostu fe-no-me-nal-na. Przemyślana, pełna humoru, a przede wszystkim trudna. Każda walka wymaga od nas maksymalnego skupienia, bowiem szkielety stracić jest łatwo, a z każdą walką przeciwnicy stają się coraz bardziej wymagający... Jedna źle rozegrana potyczka może przesądzić o być lub nie być w następnych bitwach. Dla posiadaczy angielskiej wersji gry zaletą będzie fakt, że w tekstach brak jest polskich znaków i w związku z tym nie trzeba katować oczu rozczytywaniem krzaczków.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.