Total War 1.2

Szczegóły

Autor
Angel (original) Alan & Diana (v1.2)
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Trudny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Brak/nieznacząca
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzkich
8
Graczy komputerowych
0
Wyświetlono szczegóły
1053 razy
Pobrano
291 razy
Średnia ocena
0

Total War v2 jest to przerobiona i ulepszona wersja mapy "Total War". 8 niezaleznych krain, pelno skarbow, poteznych artefaktow oraz silnych potworow. Pokonaj wszystkich aby wygrac.

Komentarze

2023-01-09 22:39:46
Ocena: brak

Jakiś znaczący zakres zmian względem poprzedniej wersji? http://mapy.heroes.net.pl/mapa/262
Bo nawet widzę, że coś tam skomentowałem ;P Jak sobie przeczytałem swój komentarz, to skojarzyłem mapę i była całkiem przyjemna. Można by zagrać drugi raz ;)

2023-01-10 18:47:42
Ocena: brak

Można powiedzieć, że jest to total Total War. Więcej obiektów, przedmiotów, skarbów i strażników. I wielkie wsparcie pieniężne. Dodatkowo mapa ma zablokowane wszystko związane z wodą, czary logistyczne, innych bohaterów startowych dla frakcji, z których każda ma po 6 miast na strefę (ale wszystkie losowe).

2023-01-12 18:51:21
Ocena: brak

Czyli można powiedzieć, że autor przeczytał mój poprzedni komentarz i się do niego zastosował ;)

2023-01-14 19:55:45
Ocena: brak

I już do poprawki:
- nie da się wydostać Adrienne z więzienia, dojście do więzienia zablokowane przed strażnikami przez jakieś drzewka!
- za duży bonus na start, który mnie przy cytadeli pojawiał się raz w tygodniu (seriously? kogoś bawi dostawanie po 20k złota i kilkadziesiąt zasobów co tydzień za free?)
- Adrienne (podejrzane w edytorze) miała za dobre umiejętności, wszystkie magie, jakieś łucznictwo, etc. przecież (o ile sobie wyedytujemy dojście do więzienia) w drugim tygodniu ją uwalniamy (kasa, rozbudowa wszystkiego w pierwszym tygodniu do 7levelu + zamek, w drugim wykupujemy), a potem trzepiemy po d*pie wszystko co się rusza (!) Adrienne powinna mieć 1 level i standardowe ustawienia, albo wsadzić tam kogoś innego, albo dać mega silniejszego strażnika (coś nie do pokonania już w drugim tygodniu, ale bliżej 2 miesiąca) cokolwiek!
- neutrale powinny być nieco mocniejsze (nie do przesady, ale ja bym zwiększył ich liczebność po ok. 15-20 sztuk, mówię o tych z początku naszej strefy, dalej nie zaszedłem, więc nie wiem co mnie czeka dalej, ale początek był marny (a może to kwestia za silnej armii, którą dysponowałem już od początku?))
- wody nie mamy, ale bohaterowie ze specką nawigacji (Voy, Sylvia) odblokowani (po co?)
Oceny nie wystawiam, czekam na poprawki!
(mam nadzieję, że szybciej niż 15 miesięcy, odkąd napisałem komentarz do poprzedniej wersji ;P )

2023-02-16 16:33:19
Ocena: brak

Mapa została zaktualizowana 16 lutego 2023. Poprawiono błąd "więzienny", dostaje się mniejsze stosy złota, zablokowano specjalistki od nawigacji.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.