Spells in a bottle

Szczegóły

Autor
Darkem
Rozmiar
L (108x108)
Poziom trudności
Normalny
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Wyspy
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzkich
6
Graczy komputerowych
0
Wyświetlono szczegóły
307 razy
Pobrano
183 razy
Średnia ocena
3.0000000000000000

Magiczny kataklizm spustoszył żyzne ziemie, ukrywając skarby starożytnego królestwa w głębinach oceanu. Z biegiem czasu historia obróciła się w legendę, a legenda w bajkę, ale kiedy fale wyrzuciły na brzeg butelkę z magicznym listem z pieczęcią zaginionego skarbca, przeszłość powróciła. Sześciu śmiałków podjęło się wyzwania. Wyzwania, które zaczyna się właśnie teraz.
Angielski opis mapy: A magical cataclysm has ravaged these lands, hiding the treasures of an ancient kingdom in the depths of an ocean. Over time, history turned into legend, but when the waves washed up on the shore a bottle with a magic letter with the seal of a lost treasury, the past returned. The quest starts now.

Komentarze

2023-01-09 22:48:30
Ocena: 3

Chciałem sobie na chwilę wrócić do "trójki" i zagrać w jakąś niedużą, acz ciekawą mapę. W edytorze wszystko wyglądało pięknie, więc skusiłem się na "butelki". I co? I nic poza wkurzeniem :/ W naszej strefie startowej stworzenia są LOSOWE (nie losowy jest tylko ich level i nastawienie), więc jednemu two-way portal strzegą hydry, a innemu kilka aniołów albo złotych smoków. Dostęp do zasobów jest utrudniony (wręcz niemożliwy). Dodatkowo conflux jak chce się dostać do kopalni (tartaku xD) rudy, to musi po drodze pokonać jeszcze 5level'owe stwory strzegące tego siedliska od żywiołaków ziemi (mnie się akurat trafiły cyklopy i szlag to wziął).
Reasumując, autor musi zmienić i zweryfikować losowość stworzeń w strefach startowych (piraci (sea dogs) czy jak oni się tam nazywają strzegący stoczni mogą zostać). W przeciwnym razie mapę przejdą zapaleńcy potrafiący kosić archanioły jedną rusałką, a ci (tacy jak ja) którym marzyła się gra dla relaksu stracą cierpliwość po kilku turach.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.