All Out War (SoD)

Szczegóły

Autor
nn
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Niemożliwy
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Kontynenty
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzkich
8
Graczy komputerowych
0
Wyświetlono szczegóły
286 razy
Pobrano
113 razy
Średnia ocena
4.0000000000000000

8 Kindogms, each trying to conquer the wide and beatuiful universe. Who will preveil? Can you conquer your sworn enemy before he conquers to you?

Komentarze

2022-01-04 14:36:01
Ocena: 4

Mapa, która świetnie pokazuje jakim op jest nekro ;D Wystarczy wykorzystać jednostronny portal 115,87 (na północ od startowej nekropolii) i docieramy do dwóch relatywnie słabo bronionych artefaktów (czyli ostrze armagedonu i płaszcz nieumarłego króla). Potem zaczynamy masakrować wszystko co się rusza. Jeśli jeszcze przy odrobinie szczęścia uda nam się zlokalizować księgę magii ziemi (tp), to wygraną mamy w kieszeni.
Także dopóki nie usuniemy ksiąg magii, artefaktów złożonych (trza by je rozbić na części i porozrzucać po mapie tak, żeby ich zdobycie było trudniejsze), ostrza armagedonu, albo przynajmniej nie zwiększymy neutrali broniących do nich dostępu, mapa co najwyżej jest średnio łatwa (a nie niemożliwa, jak nam to sugeruje opis).
Poza w/w to bardzo dobra mapa, ładnie wykończona, z dobrą i całkiem wciągającą rozgrywką.
Poziomu przeciwników cpu nie będę oceniał (bo jakież oni mają szansę z Isrą + księga magii ziemi + ostrze armagedonu + płaszczyk nieumarłego).
Oceniam ogólnie na 4,5 / 6 gwiazdek.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.