Stara Siła

Szczegóły

Autor
Faramir
Rozmiar
Duża (113x113)
Poziom trudności
Zaawansowany
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
Pokonanie określonego bohatera
Warunki przegranej
Utrata wszystkich miast i armii, lub przekroczenie limitu czasowego.
Graczy ludzcy
5
Gracze komputerowi
1
Wyświetlono szczegóły
1488 razy
Pobrano
1615 razy
Średnia ocena
5.0000000000000000

"W końcu skończyłem robić moją drugą mapkę do hirków (czwórki) i muszę przyznać , że trochę się przy niej natrudziłem - jakiœ miesiąc z hakiem, no, ale nie o tym chciałem mówić.
Niech ktoœ się nie przerazi patrząc na siłę seledynowego - nie spotkacie go za szybko ;).Ale kiedy już go przeœścigniecie to nie popadajcie w samouwielbienie - wciąż jest on groŸźny. No, ale w końcu kiedyœ go spotkacie i lepiej być na to przygotowanym... To tyle porad (i tak za dużo ;) ).
Fabułka jest taka sobie - są niekiedy zastoje, a jest to spowodowane tym , że ... no tym, że nie miałem pomysłów i co tu jeszcze filozofować ;). No i może jeszcze tym, że chciałem ją jak najszybciej skończyć bo już rwałem się do następnego produktu (czyt. drugiej cz궜ci "Starej Siły" :) ).
No i co mogę tu jeszcze napisać... Mapę testowałem przez jakieœ trzy tygodnie razem z kuzynem więc dośœć długo. Było to jednak spowodowane tym , że co chwila musiałem włączać edytor by poprawiać znalezione błędy oraz tym, że starałem się grać wszystkimi dostępnymi rasami (czyli pięcioma).
I to wszystko.
No może nie :) z góry przepraszam za wszystkie literówki - korekta (w postaci mej skromnej osoby :P ) czasami cośœ przeoczy.
Teraz korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego naszej kochanej (nie przez wszystkich :) ) reprezentacji Polski w Piłce Nożnej! Co najmniej awansu do ME 2004 w Portugalii :)
O co chodzi? Przecież nikt tego nie zabronił ;)
Oczywiœście zapraszam również do innych moich "produkcji"...
Dobra teraz już naprawdę kończę
Powodzenia w mojej mapce
oraz
Pozdrowienia
Faramir
faramir_13@poczta.onet.pl"

Komentarze

2014-10-14 22:26:46
Ocena: 5

To dobry scenariusz, w którym możemy zgrać każdym ze stronnictw, oprócz Śmierci. Na mapie przyjdzie nam poużerać się z innymi przeciwnikami, jednak największym zagrożeniem jest nekromanta, czający się w podziemiach. Mapa posiada kilka niewielkich mankamentów i sporo zalet z ciekawą fabułą i dobry wykonaniem łącznie. Dawniej znajdowała się z Sali Chwały, obecnie zasługuje na 5.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.