Road of Pain

Szczegóły

Autor
Ururam Tururam
Rozmiar
Brak
Poziom trudności
Trudny
Język
Angielski
Woda
Kontynenty
Fabuła
Nie
Graczy ludzkich
1
Graczy komputerowych
3
Wyświetlono szczegóły
1578 razy
Pobrano
1660 razy
Średnia ocena
2.0000000000000000

" 'Długa jest droga do Zamku Ognia, ale nagroda jest ponad wszystko.'
Pierwsza wariacja na mój ulubiony temat - rzekłbym prototyp innych etapów.
Bazując na tej mapie sporządziłem 3 scenariusze do Heroes III (w tym jeden z etapów kampanii "Jeźdźcy Apokalipsy") - warto więc może poznać wzorzec..." - Autor

Komentarze

2017-03-19 12:46:02
Ocena: 2
Recenzja

Mapa niespecjalnie przypadła mi do gustu. Sporo pustych przestrzeni (rozumiem, że to H1, ale i tak czegoś mi w wystroju mapy brakowało :P), kopalnie strzeżone przez losowe potwory, brak możliwości wypłynięcia na morze (poza samą końcówką gry), Barbarzyńca kompletnie nie radzący sobie w swojej pustynnej strefie, a wszystko to zwieńczone tą nieszczęsną "Drogą Cierpienia" :P Nie rozumiem fascynacji autora tym motywem, tego ciukania stworów jeden za drugim bez jakiegoś większego celu, bez ich edytowania, bez najmniejszego wyjaśnienia "po co?". Na koniec zaś przecież trzeba jeszcze przejść tym traktem, lecz niestety bez dobrodziejstwa szybkiej walki patroszenie kolejnych śmiesznie słabych oddziałów ciągnie się w nieskończoność. Także finałowy przeciwnik okazał się być w istocie zupełnie niegroźny i stąd na koniec nie mogę wystawić mapie noty wyższej jak 3. A i to końskim targiem.

Edit: Może to ciut niesprawiedliwe, ale po tym roku czasu muszę jednak obniżyć notę tej mapie. Miałem okazję rozegrać kilka nowszych scenariuszy róznych autorów i niestety mapa ta mocno od nich odstaje.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.