Red Rock Valley

Szczegóły

Autor
Buffalobill
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Trudny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
7
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
549 razy
Pobrano
407 razy
Średnia ocena
4.5000000000000000

Red Rock Valley od dawna uznawane jest za jeden z najważniejszych szlaków handlowych. Teraz siedmiu władców staje do walki, aby zagarnąć go na własność. Który okaże się najpotężniejszy?

Komentarze

2020-03-30 21:44:03
Ocena: 4
Recenzja

Bardzo duża mapa do dynamicznej rozgrywki. Każdy z siódemki graczy rozpoczyna w swej strefie mając do dyspozycji zestaw kopalni. Oprócz nich znajdują się standardowe obiekty wzmacniające, siedliska 2 i 3 poziomu, a także drugie miasto, którego strażników należy przekupić aby je zająć. Każdy z graczy ma sąsiadów, z którymi przyjdzie mu walczyć głównie w tytułowej dolinie. Ze względu na swe położenie i cenne obiekty rozrzucone w niej będzie strategicznym miejscem i komu pierwszemu uda się ją opanować łatwo będzie odwiedzać strefy innych graczy. Poza tym wzajemna komunikacja możliwa jest drogą morską - to umożliwia także zajęcie wysp z dodatkowym miastem. Jak pisałem rozgrywka jest dynamiczna, bowiem wrogowie sypią się gęsto z prawa i lewa aby doliną lub morzem najechać naszą strefę. Oprócz tego występują też portale, a także chatki misji, dodatkowe siedliska, obeliski wskazujące Graala. Mapa pozbawiona jest fabuły. Autor nie blokował jakichkolwiek przedmiotów, czarów, czy bohaterów co warto przed rozgrywką poprawić.
~
Dolina to dobrze wykonana mapa do gry dużymi armiami i przy dbaniu o logistykę, a zatem oceną będzie 4.

2020-06-27 00:14:49
Ocena: 5

Jak dla mnie pełna piątka ;) Brak wyraźnych błędów rzutujących na przebieg gry, całkiem przyzwoity balans, poziom mapy raczej skierowany do przeciętnych graczy (pro nie znajdą na niej żadnych wyzwań). Plusik też za wykorzystanie nowych obiektów i terenów z 1.6.1. (ładnie się wkomponowały w zamysł autora na mapę).
Zagrałem, polecę dalej ;)

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.