World of Erathia v.1.0

Szczegóły

Autor
blom88
Rozmiar
G (252x252)
Poziom trudności
Trudny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Tak
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
1
Gracze komputerowi
7
Wyświetlono szczegóły
905 razy
Pobrano
481 razy
Średnia ocena
0

Alternatywne przedstawienie kontynentu Antagarich. Stań na czele grupki bohaterów i pokonaj pozostałych wrogów. Wersja mapy 1.0
Jest to moja pierwsza mapa, którą tworzylem jakies 5 miesięcy. Jako miejsce gry wybralem kontynent Antagarich, gdyż nie natknelem sie jeszcze na mapę tego kontynentu w tym rozmiarze.
Mapa byla testowana na poziomie normalnym i na takim proponowałbym ją przechodzić (chyba, ze ktos czuje sie na silach na wyzszym, ale nie wiem jaki bedzie efekt). Mimo wielokrotnych testów, napewno nie udalo mi sie wylapac wszystkich bledów, wiec graczy prosilbym o danie znac w komentarzu jak cos znajdziecie.
World of Erathia jest moim i tylko moim alternatywnym spojrzeniem na świat gry, niektórych miejsc wogóle z uniwersum M&M nie umieścilem, inne z kolei wymyślone przezemnie dodalem, jeszcze inne zmienilem. I prosilbym o nie krytykowanie, że cos nie zgadza sie z fabula i z faktycznym światem z gry.
Aaaa... na mapie znajduje sie też pare tzw. Estereggów ;)
Zapraszam do testowania.

Komentarze

2019-07-13 09:12:46
Ocena: brak

Jak będą przynajmniej 2 gracze ludzcy to leci 6 :)

2019-07-13 10:47:57
Ocena: brak

Powaznie? 🙂 to moja pierwsza mapa. Tworzylem tylko z jednym graczem ludzkim, zeby mi latwiej bylo i ogolnie to chcialem bardziej fabularną mape zrobić, ale w trakcie wiele rzeczy zweryfikowalem.

2019-07-15 20:14:07
Ocena: brak

Coś nie mogę tych Eastereggów znaleźć :p

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.