Podzielony Świat v1.0 2x4

Szczegóły

Autor
Vitis
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Trudny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Brak/nieznacząca
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
8
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
678 razy
Pobrano
361 razy
Średnia ocena
0

Mapa na której zmierzą się ze sobą przedstawiciele wszystkich stronnictw za wyjątkiem Wrót Żywiołów. Jej specyfiką jest tytułowe podzielenie, które powoduje konieczność korzystania z portali, które są naprawdę liczne. Każdy z graczy ma w swoich puzzlach dodatkowe 3 miasta swego stronnictwa i 2 Wrota żywiołów. Aby dostać się do innych graczy musi jednak zrekrutować Błękitnego smoka. Jest to mapa nastawiona na raczej powolną eksplorację. Autorowi chwali się zablokowanie bezużytecznych elementów związanych z wodą, a także zbyt potężnych Wrót wymiarów i Lotu. W zamian za to można odkryć Graala, czy też odsłonić całą mapę.

Komentarze

2019-04-25 19:45:12
Ocena: brak

Nie wiem czy to problem u mnie, ale hota nie czyta tej mapy. W ogóle nie pojawia się ona na liście wyboru. Ktoś ma coś podobnego?

2019-04-26 08:28:50
Ocena: brak

Miałem już coś podobnego z inną mapą z tej strony. Okazało się, że hirołsy mają problem z czytaniem niektórych znaków w nazwach plików h3m. Także jak ściągniesz plik, to zamień sobie 'u' z kreseczką w słowie "świat" na jakąkolwiek inną literkę bez dodatkowego znaczka (czyli np. "u" "s" itp.). Powinno zadziałać ;)

2019-04-26 10:15:41
Ocena: brak

Tu jest jeszcze co innego Jest taka sztuczka z napisami w HoMM III, że gdy użyjemy tagu {} tekst znajdujący się w środku wyświetli się na złoto. Autor mapy właśnie tak postąpił z tytułem mapy. Powoduje to, że wyświetla się ona NA KOŃCU listy map z grupy SoD. Tam proszę jej szukać.

2019-04-27 09:32:00
Ocena: brak

Tak w ogóle, to ta mapa (oznaczona v1.6) była kiedyś na Akademii. Tamta wersja od tej czymś się różnią?

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.