Starcia

Szczegóły

Autor
Tabris
Rozmiar
XH (216x216)
Poziom trudności
Normalny
Język
Polski
Podziemia
Nie
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
8
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
931 razy
Pobrano
1236 razy
Średnia ocena
0

Jest to pakiet trzech map. Starcia I-III. Wszystkie te mapy łączy, że bazą dla nich były stworzone na podstawie edytora map losowych. Z tego powodu stanowią one swego rodzaju połączenie map zwykłych i losowych. Wszystkie są spore i przeznaczone dla wielu graczy. Są na nich wyraźnie zaznaczone strefy. A także pojawiają się chaty misji, Puszki pandory, obeliski. Nie zawierają żadnej fabuły za wyłączeniem zdarzeń umiejscowionych. Te również stanowią o ich specyfice, wpływają bowiem poważnie na rozgrywkę. Mogą przynieść graczowi duże bonusy, ale też przyjdzie mu się nagle zmierzyć z silnymi przeciwnikami, lub osłabią go.
Starcie I - rozmiaru XH, bez podziemi. Pierwsza, najprostsza z map. Rozmiaru XH. Zdarzenia mają skromną część opisową, pojawiają się klucznicy, chatki misji mają zróżnicowane cele. Niemal całkowity brak portali.
Starcie II - rozmiaru XH, bez podziemi. Bohaterowie są silnie przebudowani, brak Puszek Pandory. Chatki misji to walka z potworami. Portale łączą różne krainy, jest ich od 1 do 3 na mapę.
Starcie III - rozmiaru H, z podziemiami. Na mapie znajdują się portale wejścia/wyjścia.

Komentarze

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.