Face to Face

Szczegóły

Autor
Huntka
Rozmiar
Brak
Poziom trudności
Łatwy
Język
Polski
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Graczy ludzkich
2
Graczy komputerowych
2
Wyświetlono szczegóły
2194 razy
Pobrano
1132 razy
Średnia ocena
6.0000000000000000

Mapka turniejowa do potyczek jeden na jeden. Komputer słabo sobie na niej radzi, wskazany jest drugi gracz ludzki.
Balans na zasadzie symetrii, choć mogą być drobne różnice w odległościach położenia niektórych przedmiotów.
Gracze ludzcy pozycja 1 i 2, pozostałe dwie pozycje należą do graczy komputerowych, których nie da się wyrzucić, ale nie spełniają oni żadnej roli na mapie.

Komentarze

2023-03-07 01:00:17
Ocena: 6

Wiele map Huntki ma niepotrzebnie zbyt wysoko podbity poziom trudności, gdzie trzeba walczyć o każdą byle kupkę złota, więc wcale mnie nie zdziwiło, że mapa z opisem o słabo radzącym sobie komputerze okazała się, w przeciwieństwie do innych map autorki, świetna.
 
Na mapie poszczególne strefy mają ten sam zestaw artefaktów, ale akurat z tych, których bonusy sumują się, więc nie jest to problemem. Nie wiem, czy miałem pecha, ale jedyne miasta czarnoksiężnika trafiły mi się wyłącznie w wulkanicznych rogach mapy, nierozbudowane (bez zamku). Ale zagranie rozgrywki bez przepotężnych smoków uważam za fajną odskocznię od standardowej "fioletowej" :) gry w jedynkę.
 
Do dyspozycji mamy stosunkowo mało kopalni, więc dostęp mamy tylko do nielicznych rozbudowanych gildii magów oraz siedlisk szóstego poziomu. Ale że wszystkie mapy w jedynce są rozmiaru M, nie ma problemu nawet bez Bramy międzywymiarowej.
 
Za jedyną wadę mapy uważam środkową wysepkę, na której znajduje się bezużyteczna Smocza Utopia, do tego z szóstopoziomową jednostką jako strażnikiem. Utopie w jedynce to jeden wielki żart, więc umieszczanie jej w tak trudno dostępnym miejscu nie ma sensu, może poza budowaniem jakiegoś tam klimatu.

 
Ale poza tym mapa jest świetna i otrzymuje ode mnie zasłużoną szósteczkę. Skończyłem ją z wynikiem 199, dla zainteresowanych dołączam obrazek:
 
https://i.imgur.com/4lV2Yxk.png

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.