Haunted Forest

Szczegóły

Autor
Huntka
Rozmiar
Brak
Poziom trudności
Niemożliwy
Język
Angielski
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Graczy ludzkich
1
Graczy komputerowych
3
Wyświetlono szczegóły
2006 razy
Pobrano
1045 razy
Średnia ocena
5.0000000000000000

Lord Ironfist i jego ludzie zamierzają szturmem wziąć wyspę czarnoksiężnika. Wybudowali już zamek w pobliżu morza, a teraz budują drugą fortecę na zachodnim brzegu. Czekając w ukryciu planują przejęć jeden ze statków pływających pomiędzy wyspą, a lądem. Nie wiedzą jednak, że czarnoksiężnik przewidział ich niecne plany i uniemożliwił przeprowadzenie ataku na jego ziemie od strony morza. Teraz ludzie Lorda znaleźli się w nie lada opałach, gdyż zaatakowani przez wojska z wyspy nie mogą odpowiedzieć kontruderzeniem. Jest jednak inny sposób, żeby dotrzeć na wyspę, a droga prowadzi przez nawiedzony las, ziemie barbarzyńców oraz mroźne szczyty. Czy podołasz wyzwaniu?
Mapa bardzo trudna, nie wybacza żadnych błędów.

Komentarze

2018-07-25 19:11:54
Ocena: 5
Recenzja

Muszę przyznać, że trochę zawiódł mnie poziom trudności mapy. W zasadzie po zajęciu zamku czarodziejki i utworzeniu łańcuszka bohaterów zaopatrujących głównego bohatera w feniksy, gra stawała się spacerkiem. Zarówno czarodziejka jak i barbarzyńca mieli tylko po jednym zamku, więc ich neutralizacja przebiegała bezproblemowo. Pozostawało tylko przebyć nawiedzony las pełen duchów w dziesiątkach podobnych, słabych oddziałów oraz wyczyszczone przez barbarzyńców pustkowia. Największym smaczkiem był oczywiście podbój wyspy czarnoksiężników. Dużo zamków przynosiło im wysoki przyrost smoków, które z rozkoszą spałaszowałyby moją konserwę rycerską. Na szczęście dzięki żmudnemu szkoleniu i wielu zwycięskim bitwom mój rycerz był na tyle doświadczony, że cało wyszedł ze wszystkich walk.

Na plus zaliczyć muszę staranność, z jaką stworzone zostały przemierzane przeze mnie krainy. Także liczne walki z napływającymi hordami pokręconych potworów z wulkanicznych wysp przynosiły mi sporo frajdy. Niestety, dwaj gracze SI byli raczej słabi i bardzo szybko stało się jasne, że po ich pokonaniu przejście reszty mapy będzie formalnością. Znużyły mnie nieco także walki z duchami. Stąd moja ocena to 4,5.

Moje wyniki (bohater na poziomie 24):

https://postimg.cc/image/5pjr142b7/
https://postimg.cc/image/6rtxjo0k3/

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.