4 Suits and A Four-Leaf Clover

Szczegóły

Autor
Popcioslav
Rozmiar
M (72x72)
Poziom trudności
Trudny
Język
Angielski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
4
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
2405 razy
Pobrano
2515 razy
Średnia ocena
4.0000000000000000

Są opowieści o wyspie, na której zamieszkują mistyczne istoty, głównie leprekony. Według tych opowieści, ten kto będzie rządzić tą wyspą stanie się najszczęśliwszą osobą w całej Erathi.
Mapa zrobiona pod wersję 1.5. dodatku Horn of the Abyss i wykorzystuje nowy teren, jednostki itp.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
There are stories of an island inhabited by mystical creatures, mainly lepreuchans. According to said stories, the one who rules over said island will become the most lucky person in Erathia.

Map made to showcase everything good with Hota 1.5.

Komentarze

2018-01-11 18:21:27
Ocena: 4
Recenzja

Całkiem fajna mapka. Ładna, dająca dużo frajdy podczas eksploracji i walki hordami zielonych karłów :P Niezapomniane doznanie. W przyjemny sposób przybliża wszystkie nowinki HoTy 1.5.

Grałem sam, toteż trudno mi powiedzieć na ile nadaje się do gry multiplayer. To co mi się rzuciło w oczy, to że różowy nie ma w swojej strefie zielonego klucznika,. Nie ma też stoczni a jedyny stateczek, który jest przy jego brzegu, inni gracze mogą przyzwać summonem. Poza tym fioletowy wydaje się być w najlepszej sytuacji, ma najwięcej składowisk, skarbców i najszybciej może zająć neutralny conflux. Myślę jednak, że przy niewielkich zmianach balansujących w strefach zielonego i turkusowego, mapka nieźle nadawałaby się do wyrównanej walki 1vs1.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.