Pieniądze to nie wszystko

Szczegóły

Autor
Ahyrion
Rozmiar
M (72x72)
Poziom trudności
Trudny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Tak
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
strata bohatera
Graczy ludzcy
1
Gracze komputerowi
2
Wyświetlono szczegóły
1378 razy
Pobrano
989 razy
Średnia ocena
2.0000000000000000

Kampania (4 mapy) do Heroes of Mighty and Magic III - The Shadow of Death.
Mówi się, że Dainty potrafiłby sprzedać teleskop ślepemu. Mimo szlacheckiego pochodzenia ponad wojnę przekładał handel, a za punkt honoru obrał sobie pomnażanie majątku. Życie spokojnego kupca nie może jednak trwać wiecznie, albowiem na wojnie można naprawdę dobrze zarobić.

Komentarze

2020-03-30 21:51:04
Ocena: 2
Recenzja

Jest to kampania przedstawiające dzieje rycerza, a zarazem człowieka interesów - Dainty'ego. Na mapach przyjdzie nam zmierzyć z różnorakimi przeciwnikami, a także dowodzić różnorodnymi armiami. Pomagać będzie specjalizacja bohatera - tożsama z Sir Mullicha. Fabuła istnieje i stanowi niewątpliwie aluzje do postulatów pewnego popularnego wśród nastolatków polityka w wieku ich pradziadków. Od gracza zależy, czy uzna je za apologię, czy karykaturę.
Problemem kampanii jest brak w trzecim scenariuszu jednego z artefaktów zapewniających zwycięstwo. Wygrać scenariusz można - wystarczy zmierzyć się z legionem dżinnów. Sprawia to, że kampania robi wrażenie nieprzetestowanej. Albo nie zauważyłem mimo dwóch podejść Pierścienia siarki.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.