Niebo nad Nomoz

Szczegóły

Autor
DODO
Rozmiar
M (72x72)
Poziom trudności
Normalny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Kontynenty
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
4
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
1679 razy
Pobrano
2010 razy
Średnia ocena
4.0000000000000000

Nomoz to kraina utworzona z kilku kontynentów, wysp i rozbudowanych podziemi. Choć w południowej części krainy zawsze panuje lato, to pozostała jej część jest dość zmienna. Przekonaj się czy warto ją zbadać...

Komentarze

2016-06-02 13:01:13
Ocena: 5

SOU SOU

2017-12-27 17:13:24
Ocena: 3
Recenzja

Pobrałem sobie tę mapkę do szybkiego multiplayer z bratem i tatą. Niestety - srodze się zawiodłem. Jako gracz brązowy byłem na swojej wyspie kompletnie odcięty, ponieważ autor zamiast postawić stocznię, położył dwa okręty. Które ktoś przyzwał i gdyby nie pomoc brata, utkwiłbym w tej pułapce do końca gry :P

Kolejna sprawa - ograniczony dostęp do kopalni i składowisk. Każdy gracz (poza brązowym, który miał tylko jedną kopalnię!) miał w swojej strefie tylko jedno składowisko i jedną kopalnię. Gracz, który trafił na kopalnię kluczową dla swojej frakcji zyskiwał oczywistą przewagę.

Nierównomierny dostęp do smoczych utopii - ja jako brązowy miałem bezpośredni dostęp do jednej z nich + świątynię morza blisko mojego brzegu + dodatkowe dwie utopie w podziemiach pod najbliższą wyspą. Pozostali gracze musieli się dużo więcej napocić, by dotrzeć do utopii ukrytych głęboko w podziemiach, bądź za klucznikami.

Mały bug - wioski w strefach graczy miały strażników z wyższym poziomem agresji. Tylko u brązowego wartość ta została niezmieniona.

Mapa jest prześliczna i pomyślana i gdyby nie powyższe wady z radością postawiłbym ocenę 5. Tak niestety 3,5 :( No może jeszcze prosiłbym o ciut lepszy balans w ilości dostępnych w strefach magazynów i skarbców. Drogi autorze, wiem że czasem do Krypty zaglądasz, rozpatrz proszę moje uwagi, a z radością ocenę poprawię :)

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.