Cyclop's Eye

Szczegóły

Autor
Don Wallick
Rozmiar
Brak
Poziom trudności
Normalny
Język
Angielski
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Graczy ludzkich
4
Graczy komputerowych
0
Wyświetlono szczegóły
2185 razy
Pobrano
1936 razy
Średnia ocena
5.0000000000000000

"Battle for the center" ("Walka o centrum") - autor.
Dużo zasobów, stworów oraz artefaktów, przeciętna ilość kopalni. Aby dostać się do "źrenicy", należy zdobyć miasto portowe na północ od centralnej wyspy.

Komentarze

2023-02-23 07:25:24
Ocena: 5

Mapa jest możliwa do przejścia na najwyższym poziomie trudności każdym zamkiem, nawet Rycerzem, ale bardzo wiele zależy od szczęścia, bo strażnicy są generowani losowo. Ja niestety za pierwszym razem miałem pecha i grając Rycerzem przegrałem, ale gdybym się bardziej pospieszył, to z pewnością bym wygrał. Drugie podejście, tym razem zwycięskie, zrobiłem Barbarzyńcą. Mapę ukończyłem z wynikiem 225 i rangą Smok:
 
https://i.imgur.com/QlZVzZp.png (Buźki się robi znakami < i >, są jeszcze inne znaki specjalne jak miecz)
 
Kluczem do sukcesu na najwyższym poziomie trudności jest ogromny pośpiech. Należy jak najszybciej zebrać jak najwięcej złota, zdobyć Tabor, zbudować i zrekrutować co się da i od razu ruszyć podbić sąsiada. Jest to trudne, ale wykonalne. A dopiero z dwoma zamkami możemy nieco spowolnić i spokojniej rozwinąć bohaterów oraz się porządniej rozbudować.
 
Wiele map z oryginalnej kampanii było zaprojektowane na zasadzie: każdy zaczyna w innym rogu, więc projekt tej mapy może u niektórych budzić sentyment. Miasta startowe nie mają dostępu do stoczni, więc o atak z morza nie ma się raczej co martwić. Do tytułowego oka można się również dostać po prostu Bramą międzywymiarową, a w środku znajduje się jedyny na mapie obelisk. Ja sobie poradziłem bez niego.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.