The Beginning of The End

Szczegóły

Autor
Kamil W.
Rozmiar
L (108x108)
Poziom trudności
Normalny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wielki Kontynent
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
8
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
1080 razy
Pobrano
716 razy
Średnia ocena
3.0000000000000000

Mapa w której zmierzą się przedstawiciele każdej z frakcji dostępnej w RoE. Każdy ma swej początkowej strefie zestaw kopalni, siedlisk, skarbców i obiektów wzmacniających bohaterów. Strefy poszczególnych graczy oddzielane są jednostkami 7 poziomu, podobnie jak środkowe strefy, łączące obydwa poziomy mapy. Dzięki opanowaniu środkowej strefy zyskujemy nie tylko możliwość przejścia do pozostałych graczy, ale odwiedzenia obelisków. Są takie tylko 3, więc być może wykopanie Graala stanie się czynnikiem umożliwiającym zwycięstwo.

Komentarze

2017-12-08 12:58:22
Ocena: 3

Mapa w najlepszym wypadku przeciętna. Balans jest teoretyczny, bo w utopkach można trafić już złożone artefakty (np. zbroję przeklętego lub miecz angielskiego sojusz). Poza tym trzeba by poblokować księgii magii oraz skrzydła anioła i kapelusik czarodzieja (dzięki dd można omijać strażników i przeszkody). Dalej trzeba by dodać więcej puszek, siedlisk stworzeń oraz przynajmniej po jednym mieście neutralnym dla danej frakcji. Mapa to dobry zalążek do zrobienia czegoś fajniejszego, ale póki co przeciętniak nie do polecenia znajomym pod multi.

2017-12-18 14:46:50
Ocena: brak

Pragnę zauważyć, że mapa jest zrobiona w RoE. Tak więc losujące się składanki, brak zablokowania zaklęć, artefaktów, umiejętności wynika właśnie z tego. Przed rozegraniem dobrze by było ustawić rozszerzenie SoD i poprawić.

2017-12-19 09:38:19
Ocena: 3

A to w Odrodzeniu nie da się edytować takich rzeczy?
Czy w takim razie (jeśli ktoś chce mieć miasta/neutrale z Odrodzenia) nie lepiej jest zrobić mapę w SOD wykorzystując tylko elementy z Odrodzenia (bez confluxu, neutrali typu strzelcy, zwiadowcy, itd.) i poblokować czary/artefakty (te które mogą psuć nam grę np. fly/dd)?

2017-12-19 19:21:03
Ocena: brak

W mapach RoE nie można edytować artefaktów, czarów, bohaterów i umiejętności. Co do Twojej propozycji jest ona sensowna, ale nie wiadomo dlaczego Kamil W. zdecydował się wybrać ten rzadki obecnie format. Może nie miał dodatków do H3, mapa wysłana w listopadzie tego roku mogła powstać wszak 17 lat temu.

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.