Niebiańskie Morze (sojusz)

Szczegóły

Autor
MegaAleksiej
Rozmiar
XL (144x144)
Poziom trudności
Trudny
Język
Polski
Podziemia
Tak
Woda
Wyspy
Fabuła
Nie
Warunki wygranej
pokonanie wszystkich wrogów
Warunki przegranej
utrata wszystkich bohaterów i zamków
Graczy ludzcy
8
Gracze komputerowi
0
Wyświetlono szczegóły
248 razy
Pobrano
59 razy
Średnia ocena
5.6666666666666667

Goja to wyspy znajdujące się w niebie nad Antagarichem. Goja położone są 10 000 metrów nad poziomem wody na Niebiańskim Morzu. Większość ludzi z Antagarichu nie wierzy w Goję. Jako kapitan zamierzasz udać się ku przestworzom nie tylko po skarby, ale również by obalić mity i przeżyć przygodę życia.
Gracze pogrupowani są w sojusze: czerwony i jasnoniebieski, niebieski i fioletowy, brązowy i jasnobrązowy, zielony i pomarańczowy.

Komentarze

2017-09-11 13:52:30
Ocena: 6

Rewelacyjny scenariusz do gry wieloosobowej w trybie płonących pośladków. Marzyła mi się rozgrywka z miejscem wydarzeń nad Antagarichem! Bardzo spodobało mi się wykonanie krainy, w tym jej przemyślane i dopracowane szczegóły. W wersji z sojuszami przedłużająca się gra, przy braku specjalnych warunków wygranej bądź przegranej, nie zdążyła mnie razić, dlatego na taki rodzaj mapy przyznaję szóstkę.

2017-09-11 21:24:16
Ocena: 5

Dzięki wielkie, naprawdę miło się czyta tego typu komentarze. Miałem jeszcze w planie zrobienie mapy, gdzie akcja umiejscowiona by była pod wodą lecz nie wiem jak by to wyszło.

2017-09-11 22:09:38
Ocena: 6

Proszę. :) Cieszę się, że swoją wypowiedzią dostarczyłem Ci trochę radości. Twój plan jest interesujący. Opierając się o własne doświadczenia, myślę że warto abyś skonstruował podwodny scenariusz wedle własnych chęci i wstępnych wyobrażeń, gdyż sam wahałem się nad wykonaniem swojej drugiej mapki, której startowa koncepcja nie była dla mnie jasna, jednak ostatecznie wyklarowała się podczas budowy, przez co z satysfakcją ukończyłem projekt i ubogaciłem nim zasoby Krypty. Stąd trzymam za Ciebie kciuki i duże palce u łap wobec zrealizowania nowego scenariusza! ^^

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.