Karupton

Szczegóły

Autor
Metal Averl
Rozmiar
Duża (176x176)
Poziom trudności
Język
Polski
Podziemia
Nie
Woda
Brak/nieznacząca
Fabuła
Tak
Warunki wygranej
Pokonaj każdego przeciwnika!
Warunki przegranej
Zgiń...
Graczy ludzcy
1
Gracze komputerowi
7
Wyświetlono szczegóły
45 razy
Pobrano
16 razy
Średnia ocena
0

"Karupton to najgłębsza część Ashan. Według legend to przerażające miejsce znajduje się tuż nad jądrem Ziemii, Legendy głoszą, że w czasach powstawania Ashan - czyli około 20 000 lat temu - Asha była prześladowana przez złego ducha. Słyszała jego głosy, spotykała go w snach. Przerażona stworzyła podziemne więzienie - Karupton - i wysłała tam ducha. On jednak pragnąc zła i zniszczenia zamienił więzienie w arenę walk. Od tysięcy lat porywa stworzenia z Ashan do Karuptona i zmusza je do walki między sobą. Tak się też stało z bohaterami ośmiu imperium. Duch podzielił podziemie na osiem identycznych części i umieścił tam ich. Bohaterowie nie mają innego wyjścia, jak zabić pozostałych graczy i zająć cały Karupton."
Mapa podzielona jest na 8 identycznych części różniących się jedynie terenem, który jest charakterystyczny do znajdującego się tam imperium. Między częściami znajdują się garnizony, których z małą armią nie pokonasz. Dzięki temu temu możesz mieć pewność, że walka nie rozpocznie się za wcześnie.
Rozgrywce towarzyszy mroczny klimat panujący na podziemnej arenie, dzięki temu można bez problemu wciągnąć w grę i spełnić słowa fabuły opisanej powyżej.
Życzę miłej gry! Powodzenia! \m/

Komentarze

Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz. To potrwa tylko chwilę.